Transport


Wielozadaniowe maszyny HDS (hydrauliczne dźwigi samochodowe)

Oferujemy załadunek, transport i rozładunek: maszyn i urządzeń, materiałów budowlanych, prefabrykatów, wyrobów betonowych, konstrukcji metalowych, towarów na paletach (posiadamy widły do palet z zawiesiem na HDS) i wiele innych.

post-image-1
Pomoc drogowa

Oferujemy profesjonalną całodobową pomoc drogową, transport pojazdu lawetą (możliwość transportu dwóch samochodów jednocześnie), drobne naprawy na miejscu.

post-image-1
Transport ponadnormatywny i ponadgabarytowy wraz z pilotażem

Oferujemy: transport zestawami niskopodwoziowymi o nośności 26 oraz 34 ton (do przewozu m. in.: konstrukcji stalowych, blach, suwnic, maszyn budowlanych i rolniczych, elementów elektrowni i wielu innych), profesjonalny pilotaż ładunków wielkogabarytowych, wycenę transportów, ubezpieczenie ładunków, organizację zezwoleń na transport specjalistyczny i nienormatywny.

post-image-1 post-image-1
Transport samowyładowczymi samochodami ciężarowymi 3-osiowymi i 4-osiowymi oraz ciągnikami
siodłowymi z naczepą

Oferujemy transport od 10m3 do 22 m3. Samochody 3-osiowe i 4- osiowe idealnie nadają się do przewozu kruszyw jak również do wywozu urobku z miejsca budowy. Posiadamy również ciągniki siodłowe z naczepami typu: wanna i gondola.

post-image-1
Transport samochodem do 3,5 tony

Oferujemy transport kruszyw: piasku, ziemi, kamieni ozdobnych i innych wywrotką o ładowności do 3 ton. Mały samochód doskonale sprawdza się w ruchu miejskim i na terenach osiedlowych zaopatrując m. in. piaskownice, czy ogródki.

post-image-1
Strona główna
Wyburzenia i rozbiórki