Wywóz odpadów kontenerami


Zajmujemy się wywozem gruzu, ziemii i odpadów zielonych a także zmieszanych odpadów budowlanych i przemysłowych (styropian, wełna mineralna, drewno, płyta karton-gips, plastiki, folie itp.)

Chętnie pomożemy w doborze odpowiedniego kontenera. Oferujemy kontenery: 5m3, 7m3, 10m3 oraz 12m3. Posiadamy kontenery typu mulda oraz kontenery prostokątne z otwieranym drzwiami. Kontenery dostarczane są czyste, w bardzo dobrym stanie technicznym i przede wszystkim na czas. Kontenery dostarczamy przy odpowiednim sprzęcie w miejsce wskazane przez klienta. W naszej firmie stawiamy na jakość oraz sumienność wykonywanych usług, więc bez obaw możesz powierzyć nam prace. Ceny ustalane są indywidualnie w zależności od ilości odpadu, rodzaju odpadu oraz lokalizacji.

Obszar wykonywanych prac: woj. śląskie (Mikołów, Katowice, Tychy, Ruda Śląska, Mysłowice, Ornontowice, Łaziska Górne, Chudów, Paniówki, Przyszowice, Gliwice, Pszczyna, Bieruń, Lędziny itp.)

post-image-1
Wynajem zsypów budowlanych

Dodatkowo wypożyczamy zsypy budowlane (rękawy budowlane) do gruzu. Dysponujemy zestawami o długości 10m oraz 20m. Zsypy wykonane są z bardzo trwałego materiału. Posiadają solidną i wytrzymałą konstrukcję.

Zsyp budowlany jest niezastąpionym elementem np. podczas remontu mieszkania w bloku na wysokich kondygnacjach, na rusztowaniach, czy podczas prac dekarskich. Usprawnia pracę, pomaga zachować porządek na budowie. Dzięki niemu odpady kierowane są bezpośrednio do kontenera, który później wywozimy.

Wyposażenie zsypu:

  • konstrukcja nośna - wykonana ze stalowego kształtownika o kwadratowym profilu. Regulacja wysunięcia zaczepu pozwala na montaż zarówno na rusztowaniu, jak i bezpośrednio na ścianach o różnej grubości,
  • element zasypowy (kosz zasypowy) - umieszczany jako pierwszy w konstrukcji nośnej,
  • elementy podstawowe - łączy się je kolejno ze sobą oraz z koszem zasypowym za pomocą łańcuchów,
  • wciągarka ręczna - mocowana jest na konstrukcji nośnej (ramie), bardzo przydatna przy wciąganiu zsypu na dużą wysokość.
  • post-image-1
    Prace ziemne i wykopy
    Sprzedaż kruszyw budowlanych i kamieni ozdobnych